ÖVRIGT / Mattor / Kelim 9467207
nr 946 7207
Kelim
163x330
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 2 mars 2015
kl 18:07:49
500 kr
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)